Produkty

Nasze marki

Produkowane z najlepszych składników i przy użyciu najnowszych technologii napoje naszej firmy odznaczają się najwyższą jakością i wyjątkowym smakiem. Niezależnie od tego czy mamy do czynienia z napojami gazowanymi czy alkoholowymi - firma Eko-Vit nie uznaje kompromisów jeśli chodzi o jakość i bezpieczeństwo produkcji. Każda receptura jest dokładnie sprawdzana pod kątem zdrowotnym, ale przy tym nigdy nie zapominamy o walorach smakowych i estetycznych.

Napoje energetyczne

01

Nasza specjalność.  Te dietetyczne napoje gazowane cieszą się wielką popularnością wśród młodzieży, studentów, ludzi aktywnych zawodowo, imprezowiczów, sportowców i wielu innych grup. Zasilane tauryną, kofeiną i starannie dobranymi witaminami dostarczają energii i stymulacji podczas intensywnego wysiłku oraz poprawiają koncentrację oraz szybkość reakcji.

Receptury naszych napojów energetycznych mogą zawierać również  specjalne aktywne składniki oraz ekstrakty takie jak: guarana, żeńszeń, ginko-biloba oraz L-Karnityna i wiele innych

Więcej

Napoje gazowane

02

W tej szerokiej kategorii mieszczą się zarówno napoje na bazie składników naturalnych, jak i napoje dla sportowców czy napoje na bazie ekstraktów z herbat. Na szczególną uwagę zasługują napoje z aminokwasami BCAA, pomagające zmniejszyć wagę i zbudować masę mięśniową.

Więcej

Napoje niegazowane

03

W ofercie posiadamy napoje owocowe i napoje dla dzieci. To nasza propozycja dla klientów szukających wyjątkowego połączenia wspaniałego smaku oraz bardzo dobrej jakości. 

Więcej

Napoje alkoholowe

04

Dostępne w eleganckiej puszce typu sleek, napoje te o mocy 4,4% zostały stworzone jako alternatywa dla popularnych drinków: wódka&lemon, gin&tonic, whisky&cola oraz mojito. Te orzeźwiające smaki pobudzą Twoje zmysły. Dodatkowo naszym klientom oferujemy możliwość stworzenia napoju alkoholowego w dowolnej wersji smakowej o mocy nawet do 40%, jak również niesamowitego miksu wódki i napoju energetycznego (w wersji standardowej lub smakowej).

Więcej

Marka własna

05

Wszystkie oferowane przez nas produkty mogą zostać wyprodukowane pod marką własną. Możemy stworzyć w naszym laboratorium kompletnie nową recepturę lub możemy zastosować jedną z istniejących przy użyciu szerokiej gamy składników i aromatów (np. mojito (bezalkoholowe), tequila (bezalkoholowe), żurawina, marakuja, cytryna-limonka, arbuz, guma balonowa, dodatkowa kofeina, cola, itd.)

Więcej