Firma

O nas

Globalny sukces lokalnej firmy

Firma Eko-Vit powstała w roku 2001 w toku przekształceń firmy AMT, powstałej w roku 1992. Byliśmy jedną z pierwszych Europie firm produkujących napoje energetyczne w markach własnych naszych Klientów. Początkowo naszymi klientami były firmy polskie, ale zbliżające się wielkimi krokami członkostwo Polski w Unii Europejskiej zwracało na nas uwagę firm zagranicznych.

Po wstąpieniu do Unii Europejskiej w roku 2004 rozpoczął się trwający do dziś rozwój Firmy na rynkach międzynarodowych. Związane z akcesem do UE ułatwienia handlowe oraz wzrastająca pozycja Polski na świecie umożliwiły nam bardzo dynamiczną ekspansję na rynki europejskie, Blilskiego Wschodu, Afryki i obu Ameryk. Dzięki nowym klientom pojawiły się nowe produkty i nowe rozwiązania technologicznie, powstawały nowe linie produkcyjne, powiększała się powierzchnia magazynowa.

Nasze produkty dostępne są w tej chwili w ponad 60 krajach na 6 kontynentach. Cieszymy się zaufaniem zarówno małych importerów, jaki i wielkich sieci handlowych. Z chęcią produkujemy napoje na rynki wschodzące i na te wysoko rozwinięte. Podkreślamy naszą międzynarodową obecność uczestnictwem w licznych targach, misjach handlowych i konferencjach. I ciągle liczymy na więcej!

Trzymając rękę na pulsie zmian w zachowanach żywieniowych konsumentów, tworzymy coraz to nowe produkty i receptury, odpowiadając na zapotrzebowanie naszych Partnerów. Nie ustajemy w promocji Polski, jako miejsca, gdzie natura łączy się z wysoką technologią, tworząc idealne warunki dla świetnej współpracy międzynarodowej.