Napoje gazowane

Napoje gazowane

W tej szerokiej kategorii mieszczą się zarówno napoje na bazie składników naturalnych, jak i napoje dla sportowców czy napoje na bazie ekstraktów z herbat. Na szczególną uwagę zasługują napoje z aminokwasami BCAA, pomagające zmniejszyć wagę i zbudować masę mięśniową.

Smart Power BCAA

Napój funkcjonalny, przeznaczony dla osób aktywnych fizycznie. Suplement dla sportowców i osób ćwiczących rekreacyjnie. Zawiera aminokwasy BCAA 2:1:1 (2500 mg / 330 ml), wzbogacone o kofeinę (106 mg / 330 ml), L-karnitynę (400 mg / 330 ml) i witaminy (witamina C, kwas pantotenowy, witamina B6, biotyna, witamina B12). Spożyty przed lub podczas treningu pozytywnie wpływa na siłę organizmu podczas wysiłku oraz efektywnie skraca czas regeneracji po intensywnych ćwiczeniach.

 

Składniki Smart Power BCAA

BCAA 2:1:1 (zestaw trzech aminokwasów: L-leucyny, L-izoloeucyny, L-waliny) - są to aminokwasy należące do grupy aminokwasów niezbędnych zwanych egzogennymi, czyli takich, które muszą być dostarczane z pokarmem lub też w postaci suplementu, gdyż organizm nie jest w stanie ich sam syntetyzować. Leucyna - uważana jest za jeden z najważniejszych aminokwasów dla organizmu sportowca. Wpływa korzystnie na proces redukcji tkanki tłuszczowej przyczyniając się do poprawy składu ciała. Aminokwas ten ma uniwersalne zastosowanie we wszystkich dyscyplinach sportowych niezależnie od poziomu zaawansowania. Bez odpowiedniej ilości tego aminokwasu proces syntezy białek mięśniowych jest znacznie wolniejszy. Izoleucyna - bierze udział w procesie syntezy białek, odpowiada za hamowanie reakcji katabolicznych i stymuluje procesy regeneracyjne zachodzące w naszym organizmie. Aminokwas ten wspomaga regenerację tkanek i włókien mięśniowych. Walina - ochrania komórki mięśniowe przed katabolizmem i nasila tempo przebiegu procesów naprawczych.

KOFEINA - dodaje energii przed ćwiczeniami, wpływając na układ nerwowy, motywując organizm do większego wysiłku. Poprawia również refleks i koncentrację.

L-KARNITYNA - poprawia metabolizm tłuszczów, dzięki czemu podnosi poziom energii organizmu.

Nasze napoje gazowane